اجاره ساعتی لیفتراک مستر لیفتراک

تولد ماشینی به نام لیفتراک (تاریخچه لیفتراک)

تاریخچه لیفتراک - مستر لیفتراک - آقای لیفتراک - اجاره لیفتراک فوری در تهران و کرج

شاید برای خیلی ها سوال باشد که لیفتراک این ماشین فوق العاده جابجایی بار چگونه به وجود آمد بی تردید انسان در مسیر رشد و توسعه صنعتی به این ماشین نیاز داشت تا اینکه اواسط قرن نوزدهم تا اوایل قرن بیستم شاهد تحولاتی بود که به لیفتراک‌های مدرن امروزی منجر شد.

پیشگامان لیفتراک مدرن بالابرهایی با نیروی دستی بودند که برای جا به جا کردن بار از آنها استفاده می کردند. در سال 1906، راه‌آهن پنسیلوانیا کامیون‌های باتری‌دار را برای جابجایی چمدان‌ها در ایستگاه قطار آلتونا، پنسیلوانیا، معرفی کرد.

در سال 1917، کلارک در ایالات متحده شروع به توسعه و استفاده از تراکتورهای برقی و بالابر برقی در کارخانه های خود کرد. توسعه مستمر و گسترش استفاده از لیفتراک تا دهه 1920 و 1930 ادامه یافت. معرفی نیروی هیدرولیک و توسعه اولین لیفتراک های برقی در اواخر دهه 1930، به افزایش محبوبیت لیفتراک ها کمک کرد.

امروزه لیفتراک ها در انواع و ظرفیت های گوناگون با لاستیک های توپر (Solid Tire) و لاستیک های بادی (Penumatik Tire) برای کاربردهای مختلف در صنایعی مانند بنادر و کشتی سازی، صنایع فلزی، صنایع ساختمانی، کارگاه های تولیدی، انبارها و .. ساخته می شوند.

مستر لیفتراک - آقای لیفتراک - اجاره لیفتراک فوری در تهران و کرج

راهنمای کامل اجاره لیفتراک – با اجاره لیفتراک می توانید به کسب و کار خود رونق بخشید و با صرف هزینه های اندک صاحب لیفتراک دلخواهتان شوید ( البته به مدت محدود)، به جای خرید لیفتراک می توانید اجاره لیفتراک را انجام دهید و اگر به اندازه کافی سرمایه ندارید تا لیفتراک های مورد نیازتان را خریداری کنید می توانید با اجاره لیفتراک آنها را به همان مدت زمانی که نیاز دارید فراهم کنید.

 

فواید اجاره لیفتراک

دلایل بسیار زیادی وجود دارد تا متقاعد شوید که به جای خرید لیفتراک می توانید اجاره لیفتراک را انجام دهید. برای آشنایی با اجاره لیفتراک و انواع خودروهای حمل بار می توانید مقالات قبل را مطالعه کنید.

استفاده از اجاره لیفتراک برای تغییرات فصلی

برخی از کسب و کار ها و تجارت ها در واقع گردشی هستند، بنابراین اجاره لیفتراک باعث بهبود شرایط کاری افراد می شود. در برخی از تجارت های صنعتی نیازی نیست تا همیشه از لیفتراک استفاده شود به همین منظور اجاره لیفتراک برای مواقعی که نیاز است پیشنهاد بسیار خوبی خواهد بود.

آقای لیفتراک - مستر لیفتراک -اجاره لیفتراک نمایشگاهی - مصلی - نمایشگاه بین المللی تهران