اجاره ساعتی لیفتراک مستر لیفتراک

همکاری در اجرای نمایشگاه مصلی تهران

مستر لیفتراک - آقای لیفتراک - اجاره لیفتراک فوری در تهران و کرج

اجاره لیفتراک نمایشگاه :

با توجه به پیشرفت تکنولوژی صنعتی، نیاز به جا به جایی بار و وسایل سنگین موجب می شود که ما به دنبال ابزار و وسایلی باشیم که این کار را آسانتر و بازدهی امور را بیشتر کند.

 یکی از وسایل پر کاربرد برای جا به جایی وسایل سنگین استفاده از لیفتراک است. لیفتراک وسیله ای است که دو شاخک در جلوی خود دارد و از آن برای بالا و پایین بردن وسایل و همچنین جا به جایی آن ها استفاده می شود. 

کلان‌شهر تهران پر جمعیت‌ ترین شهر ایران است. این شهر به‌ جهت اهمیت سیاسی و مرکزیت فرهنگی نیاز به محلی مجهز و وسیع برای برگزاری گردهمایی‌ها، مراسمات ، همایش‌ها و نمایشگاه‌ ها دارد.

  مصلی تهران مجموعه‌ای بزرگ و کاربردی است که به‌دلیل معماری و طراحی خیره‌کننده، از آن به‌عنوان یکی از جاهای دیدنی تهران یاد می‌کنند.  اگرچه این روزها نام مصلی تهران بیشتر با نام نمایشگاه کتاب عجین شده است، این مجموعه بخش‌ها و کارکرد‌های مختلفی دارد.

همکاری با بخشی از این مجموعه بزرگ در راستای ارائه خدمات تخصصی از اولویت های مستر لیفتراک ( آقای لیفتراک ) است و بر این اساس توانسته است تا به امروز خدمات زیادی را زمینه اجاره لیفتراک نمایشگاه به غرفه ها و شرکت های مختلف صنعتی ، دارویی در این حوزه ارائه نماید.

 

آقای لیفتراک - مستر لیفتراک -اجاره لیفتراک نمایشگاهی - مصلی - نمایشگاه بین المللی تهران

بیست سال تجربه با بهترین خدمات به صورت24 ساعته و شبانه روزی در تهران و کرج . 

مستر لیفتراک با برندهای کوماتسو و تویوتا که برای سال های ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۷ می باشد، آماده خدمت رسانی به صورت شبانه روزی به مشتریان گرامی می باشد

مستر لیفتراک ( آقای لیفتراک )  اجاره انواع لیفتراک مخصوص نمایشگاه ها و مال ها با سرعت و بصورت فوری و قیمت مناسب و ارزان. اجاره لیفتراک غرب تهران – اجاره لیفتراک پاسداران – اجاره لیفتراک سعادت آباد